Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Achlia

V blízkosti mořského zálivu, na úbočí s krásným výhledem na moře, stojí nad sebou, oddělené bazénem, dvě budovy apartmánového hotelu Achlia. Nachází se v klidném prostředí ve vesničce Achlia na Krétě, na půli cesty mezi letovisky Ierapetra a Makris Yialos (Makrigialos).Příjemné prostředí v zeleni palem a jiných stromů, stejně jako bazén s mořskou vodou, rozdělený mostem, zpříjemňují dovolenou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Achlia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita komplexu Achlia:

22 apartmánů

Popis domu Achlia a ubytování:

V blízkosti mořského zálivu, na úbočí s krásným výhledem na moře, stojí nad sebou, oddělené bazénem, dvě budovy apartmánového hotelu Achlia. Nachází se v klidném prostředí ve vesničce Achlia, na půli cesty mezi letovisky Ierapetra a Makris Yialos (Makrigialos).

Příjemné prostředí v zeleni palem a jiných stromů, stejně jako bazén s mořskou vodou, rozdělený mostem, zpříjemňují dovolenou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Ubytování v Achlia je zajištěné v prostorných a vkusně zařízených 3-lůžkových apartmánech s možností jedné přistýlky, v jednom 4-lůžkovém apartmánu s jednou ložnicí a v jednom 5-lůžkovém apartmánu se dvěma ložnicemi. Mají zděné postele i stolky a jsou vybavené vlastní kuchyňkou s ledničkou (základní nádobí, digestoř, varná konvice), koupelna/WC a terasa. K domu patří i recepce s TV/SAT koutkem a snídaňová místnost. Na místě je možnost doplatit klimatizaci a snídaně.

Od apartmánů Achlia je to nejblíže k jedné z nejoblíbenějších písečných pláží v celém okolí s neméně oblíbenou tavernou, které mají stejný název jako tento apart/hotel.

Okolí komplexu Achlia

Pláž je vzdálena 250 m a nejbližší supermarket je ve vesničce Gallini - vzdálené cca 600 m.

Achlia - doporučení

Doporučujeme všem, kteří netouží po masové turistice, ale vyhledávají klidnější místa - Achlia je na takovou dovolenou jako stvořená. Tato oblast se ve skutečnosti ani nedá nazvat vesnicí - v okolí je jen několik letních domů a dvě taverny. A tím spíše se Vám podaří zažít tu pravou krétskou pohostinnost.

Aktuální popis od CK

Popis zájezduNa úbočí s krásným výhledem na moře stojí nad sebou, oddělené bazénem, dvěbudovy apartmánového hotelu Achlia. Nachází se v klidné oblasti...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.