Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kakkos Bay

Areál sympatického rodinného hotelu Kakkos Bay se nachází přímo nad zálivem s kamínkovou pláží v malém letovisku Kutsunari na Krétě, přibližně 11 km od Ierapetry. Komplex Kakkos Bay se skládá z hlavní dvouposchoďové budovy a z přilehlých bungalovů, jakoby rozsypaných v zahradě nad pláží. Recepce, minimarket, prostorná společenská místnost s TV/SAT a lobby barem, restaurace s terasou, která má nádherný výhled na moře, bazén se sladkou vodou , taverna a bar u bazénu, široký výběr vodních sportů na blízkých plážích. Příležitostně organizovaný krétský večer.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kakkos Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Kakkos Bay:

Areál sympatického rodinného hotelu Kakkos Bay se nachází přímo nad zálivem s kamínkovou pláží v malém letovisku Kutsunari, přibližně 11 km od Ierapetry. Komplex Kakkos Bay se skládá z hlavní dvouposchoďové budovy a z přilehlých bungalovů, jakoby rozsypaných v zahradě nad pláží.

Kapacita:

29 pokojů a 27 bungalovů

Pláž u Kakkos Bay

Vzdálenost recepce od kamínkové pláže je asi 300 m. Další pláž se rozkládá za skalnatým výběžkem, který z pravé strany ohraničuje hotelovou pláž.

Vybavení / Sport / Zábava:

Recepce, minimarket, prostorná společenská místnost s TV/SAT a lobby barem, restaurace s terasou, která má nádherný výhled na moře, bazén se sladkou vodou (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), taverna a bar u bazénu, široký výběr vodních sportů na blízkých plážích. Příležitostně organizovaný krétský večer.

Ubytování v Kakkos Bay:

Prostorné 2-4 lůžkové pokoje v hlavní budově (4. lůžko přistýlka) mají převážně výhled na moře, zděné postele, klimatizaci, koupelnu (sprcha nebo vana/WC), telefon, TV/ SAT, ledničku, balkon/terasu s posezením. K dispozici jsou i mezonetové rodinné apartmány v hlavní budově pro 3-5 osob, které jsou situovány na přízemí (4. nebo 5. lůžko přistýlka) a jsou směrovány k moři.

Stravování:

Dle zájezdu, All Inclusive nebo polopenze - snídaně formou bufetových stolů, večeře - servírovaná polévka nebo předkrm a hlavní jídlo, saláty a ovoce formou bufetu. Forma opět závisí na zájezdu a pořádající CK.

Náš názor na Kakkos Bay:

Oblíbený hotel, který přitahuje hosty domácí stravou, rodinnou atmosférou, výhodnou polohou a krásnou pláží.

Aktuální popis od CK

Popis zájezduJe velmi těžké pomocí několika vět vystihnout duši a podstatu skvělého hotelu Kakkos Bay. Hotel se skládá z hlavní budovy a bungalovů...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.