Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Adamakis

Menší rodinný hotel Adamakis se nachází v oblíbené prázdninové lokalitě u města Hersonnisos, v části Analipsi Vilage, 150 m od pláže. Hotel disponující jednoduše vybavenými pokoji s možností obsadit 2 až 3 osoby je vhodný pro všechny věkové kategorie méně náročných klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Adamakis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Adamakis

Rodinný hotel Adamakis se nachází u prázdninového města Hersonissos, v části Analipsi Village. Pláž je od hotelu vzdáleny pouze 150 m, v okolí hotelu jsou restaurace, bary, obchody, atd. Hlavní město Heraklion je vzdáleno 25 km a letiště Nikos Kazantzakis 19 km. Toto ubytování doporučujeme klientům upřednostňující levnou dovolenou. Hotel je menší, jednoduchý, vedený v příjemné rodinné atmosféře.

Vybavení hotelu Adamakis

Recepce, sejf (za poplatek) restaurace, bar, Wi-Fi ve veřejných prostorech zdarma.

Vybavení pokoje

Jednoduše zařízené pokoje pro 2 - 3 osoby mají vlastní sociální zařízení, fén, mini chladničku (za poplatek), klimatizaci za poplatek, balkon nebo terasu.

Stravování

Dle CK. Snídaně nebo polopenze.

Pláž a plážový servis

Pláž je vzdálena 150 m od hotelu, písčitá, místy smíšená, plážový servis a vodní sporty za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.