Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Porto Elounda de Luxe Resort

Hotel Porto Elounda de Luxe Resort se na nachází v letovisku Elounda, které patří k nejluxusnějším místům na ostrově Kréta. 3 hlavní výhody hotelu Porto Elounda de Luxe Resort: ideální umístění v krásné krajině, exclusivní prostředí, golfové hřiště v areálu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Porto Elounda de Luxe Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Porto Elounda de Luxe Resort

Hotel Porto Elounda de Luxe Resort se na nachází v letovisku Elounda, které patří k nejluxusnějším místům na ostrově. Hotel je vzdálen 70 km od letiště v Heraklionu, 9 km od Agios Nikolaos, 2 km od centra rybářské vesničky Elounda. Písečno-oblázková pláž se nachází přímo pod hotelem.

Tento velmi známý a moderní luxusní hotelový komplex, postavený v tradičním krétském stylu, se rozkládá v idylickém prostředí, prostoupeném olivovými háji, sahajícími až těsně k mořské zátoce. Každoročně získává areál modrou vlajku na znamení čistého moře, pláže a prostředí. Management hotelu Porto Elounda de Luxe Resort klade velký důraz na každý detail, o čemž se můžete přesvědčit ve způsobu dekorace, vnitřního vybavení a úpravy exteriérů. Areál se rozkládá na ploše 110 000 m2. Součástí je též 9jamkové golfové hřiště a 150m dlouhá soukromá písčitá pláž. Z hotelu se nabízí nádherný výhled na záliv Mirabello a v dáli se tyčící pohoří.

Hotel je dílem architekta Spyrose Kokotose, který navrhoval všechny známé hotelové areály v Eloundě. Proslulé a velmi kvalitně vybavené je zdejší Six Senses Spa centrum (cca 2200 m2), kde je možná thalassotherapie a celá řada dalších rehabilitací a procedur poskytovaných vysoce profesionálním personálem.

Stravování

formou polopenze, snídaně – švédský stůl, večeře – formou švédského stolu nebo servírovaného bohatého menu (dle výběru klienta).

Ubytování v Porto Elounda

Komplex Porto Elounda de Luxe Resort se skládá z hlavní budovy, bungalovů a vilek. 29 bungalovů je situovaných u moře, 5 bungalovů přímo na pláži s vlastním bazénem. Vily se skládají z jedné, dvou nebo tří ložnic, mají vlastní zahradu a bazén. Jedna prezidentská vila (dvě ložnice, zahrada, bazén). Všechny vily mají výhled na moře, svůj bazén a zahradu. Klimatizované(v červenci a srpnu) pokoje jsou vybaveny TV, rádiem, telefonem, sociálním zařízením (vana,WC), vysoušečem vlasů, trezorem, minibarem (za poplatek).

Vybavení

V komplexu Porto Elounda de Luxe Resort je k dispozici recepce, vstupní hala, 2 výtahy v hlavní budově, salónek, pokojový servis, hlídání dětí na vyžádání, 3 hotelové restaurace: Nafsika, kde jsou podávány snídaně a večeře, taverna Odysseus, zde je možnost zakoupení obědů v průběhu sezóny a Elias - restaurace, kde jsou podávány večeře formou a la carte. 2 bary – Kirki bar v hlavní budově, večery s hudbou a Beach bar, kde je možnost zakoupení lehkého občerstvení a nápojů během dne. Konferenční salónky a sály s kapacitou až 600 osob. Nákupní pasáž na malebném náměstíčku s typickou krétskou venkovskou architekturou a kostelem sv. Eliase, kde je zlatnictví, obchod se suvenýry a časopisy, butik, galerie. Krásná zahrada a parkoviště. 

Doporučení

Hotel Porto Elounda pro velmi náročné klienty všech věkových kategorií.

Hlavní výhody

3 hlavní výhody hotelu Porto Elounda de Luxe Resort: ideální umístění v krásné krajině, exclusivní prostředí, golfové hřiště v areálu.

Web

Porto Elounda de Luxe Resort

Pláž

Písečno-oblázková pláž se nachází přímo pod hotelem.

Relaxační pobyty

Luxusní lázeňské centrum Six Senses Spa nabízí na ploše 2200 m2 thalassotherapii a různé omlazující a relaxační kúry. Jeho součástí je vnitřní vyhřívaný bazén, tělocvična, sauna a parní turecké lázně.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.