Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexandra Villa

Hotel Alexandra Villa se studii v zahradách se nachází na ostrově Kréta nedaleko pláže v letovisku Stalis, nedaleko obchodů, restaurací a barů, 50 m od supermarketu a asi 30 km od letiště v Heraklionu. Kolem hotelu vede místní komunikace, na pláž se dá jít podchodem. Hotel Alexandra Villa nedoporučujeme osobám s problémy pohybového aparátu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alexandra Villa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Alexandra Villa - poloha

Hotel Alexandra Villa se studii v zahradách se nachází nedaleko pláže v letovisku Stalis, nedaleko obchodů, restaurací a barů, 50 m od supermarketu a asi 30 km od letiště v Heraklionu. Kolem hotelu vede místní komunikace, na pláž se dá jít podchodem. Hotel Alexandra Villa nedoporučujeme osobám s problémy pohybového aparátu.

Ubytování :

Hotel Alexandra Villa nabízí dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, trezorem, kuchyňkou s vařičem, toasterem, kávovarem, konvicí a ledničkou a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Vybavení:

recepce, internet, snack bar u bazénu, lounge bar, bazén.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, internet, klimatizace, trezor.

Pláž:

Villa Alexandra je cca 250 m od písčito-oblázkové pláže.

Stravování :

bez stravy

Parametry

Typ ubytování Vila, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.