Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Almyra & Village

Na jižním pobřeží Kréty, v oblasti Kutsunari byl přímo na úžasné pláži postavený hotel Almyra & Village. Jeho výborná pláž byla oceněna Modrou vlajkou a poskytuje kromě relaxu i pestrou škálu vodních sportů. V hotelu dominuje moderní architektura s nízkými budovami, přičemž exteriér vytváří pěstovaná zahrada se stromy a palmami.  Moderní hotel vsazen do klidného prostředí, který poskytuje svým hostům vysokou úroveň služeb, komfort a pohodlný all inclusive. Jeho výhodou je poloha přímo u pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Almyra & Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis a poloha hotelu Almyra & Village

Na jižním pobřeží Kréty, v oblasti Kutsunari byl přímo na úžasné pláži postavený hotel Almyra & Village. Jeho výborná pláž byla oceněna Modrou vlajkou a poskytuje kromě relaxu i pestrou škálu vodních sportů. V hotelu dominuje moderní architektura s nízkými budovami, přičemž exteriér vytváří pěstovaná zahrada se stromy a palmami.   Almyra & Village je moderní hotel vsazený do klidného prostředí, který poskytuje svým hostům vysokou úroveň služeb, komfort a pohodlný all inclusive. Jeho výhodou je poloha přímo u pláže.

Autobusová zastávka je vzálená 60 m. Město Ierapetra je vzdáleno cca 9 km.

Vybavení hotelu, sport a zábava

recepce * služby lékaře na zavolání * parkoviště * internetový kout a Wifi (za poplatek) * hlavní restaurace * hlavní bar * bar u bazénu * bar na pláži * disko bar * soukromá pláž pouze pro hotelové hosty * bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti * lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma * dětské hřiště * dětský klub * tenisový kurt * kulečník * fitness * hlídání dětí (za poplatek) * vyhrazena místnost pro kuřáky * sportovní aktivity s francouzkými animátory * vodní sporty za poplatek

Pro děti

bazén s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště, dětský klub, hlídání dětí za poplatek

Ubytování

moderní a pohodlné pokoje pro 2-4 osoby * klimatizace * koupelna / WC * fén * telefon * trezor * TV * mini lednička * balkon.

Stravování:

dle CK, all inclusive

  • snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
  • během stravování v hl. restauraci jsou podávány místní nealkoholické nápoje, voda, točené pivo, místní víno
  • pozdní snídaně (croissant, biskvity, koláčky) možné v baru u bazénu
  • snack, hamburgery, pizza, hot dog, sendviče v baru u bazénu
  • sendviče i v baru na pláži
  • AI nápoje: místní nealkoholické nápoje, voda, džus, káva, čaj, točené pivo, místní víno, místní destiláty jako ouzo, grappa, gin, rum, vodka, amaro, martini a pod.
  • AI platí v době od 10:00-23:00 přičemž všechna jídla, nápoje, malé občerstvení jsou podávány ve vymezených časech a částech hotelu - bližší specifikace přímo v hotelu
  • lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma
  • všechny mezinárodní značkové alkoholické nápoje jsou za extra poplatek
Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Kréta / Koutsounari. Příjemný hotelový resort se nachází na jižním pobřeží Kréty, přímo u oblíbené, dlouhé, písčito-oblázkové pláže, s...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.