Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amazonas apartmány

Apartmány a studia Amazonas nacházející se v docházkové vzdálenosti od centra městečka Agia Pelagia poskytují jednoduché avšak účelně zařízené ubytování, vhodně nejen pro samostatné páry, ale i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amazonas apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Amazonas

Apartmány Amazonas se rozkládají v krásné zahradě, v klidné a tiché části letoviska Agia Pelagia, v docházkové vzdálenosti od jeho centra. Hotel nabízí jednoduché, ale stylové ubytování jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry. Od letiště je hotel vzdálen cca 18 km.

Vybavení apartmánů Amazonas

K hotelovému vybavení patří recepce, restaurace, venkovní bazén s lehátky, zahrada, dětské hřiště, obchůdek se suvenýry, cafe bar, sat TV, internetový kout.

Vybavení apartmánů

16 studií a apartmánů disponuje vlastním sociálním zařízením, vybaveným kuchyňským koutem, balkonem nebo terasou, klimatizací, telefonem, trezorem, sat TV, WiFi.

Stravování

Dle CK.Vlastní stravování.

Pláž

Cca 180 m od pláže.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.