Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chrysalis

Příjemný hotel Chrysalis, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2017 je umístěn v zeleni, v mírném svahu a nabízí krásný panoramatický výhled na moře a hory. Nachází se ve staré čtvrti městečka Hersonissos. Hotel doporučujeme klientům, kteří jsou rádi v centru dění, ale i rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Chrysalis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Chrysalis

Hotelový resort Chrysalis se nachází v krásné oblasti Chersonissos, vzdálenost od  letiště 30 km, obchody a místní restaurace v blízkosti hotelu, pěkná  písčitá pláž je cca 150 m od hotelu, autobusová zastávka cca 300 m od  hotelu s pravidelným spojením s hlavním městem.

Vybavení

Recepce, bazén, parkoviště, WiFi zdarma, trezor na recepci, místnost na zavazadla

WiFi zdarma ve všech prostorách hotelu

Ubytování v hotelu Chrysalis

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny sociálním  zařízením (sprcha/WC, fén), SAT/TV, telefonem, minibarem, WiFi, klimatizací, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle ck: All inclusive: plná penze formou bufetu: snídaně 7.30-9.30 hod., obědy 12.30-14.00  hod., večeře 19.00-21.00 hod., alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 11.00-22.00 hod., káva, čaj, snack 16.00-17.00 hod. v prostorách určených hotelem.

  

 

Aktuální popis od CK

PopisPříjemný hotelový komplex obklopený zelení se skládá z několika budov, umístěných v mírném svahu. Hotel nabízí krásný panoramatický výhled na moře i...

DoporučeníPříjemný hotel Chrysalis, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2017 je umístěn v zeleni, v mírném svahu a nabízí krásný panoramatický výhled...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.