Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Angelos Village

Malý hotelový areál Angelos Village příjemnou rodinnou atmosférou postavený v zahradě v tradičním stylu krétské vesničky se nachází v klidném prostředí letoviska Chersonissos, na úpatí kopce, ve vzdálenosti cca 450 m od pěkné písečné pláže, kam se dostanete cestou vedoucí dolů k moři; částečně podél silnice, po chodníku a malým podchodem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Angelos Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Angelos Village

malý hotelový areál Angelos Village příjemnou rodinnou atmosférou postavený v zahradě v tradičním stylu krétské vesničky se nachází v klidném prostředí letoviska Chersonissos, na úpatí kopce, ve vzdálenosti cca 450 m od pěkné písečné pláže, kam se dostanete cestou vedoucí dolů k moři; částečně podél silnice, po chodníku a malým podchodem.

K vyhlášenému vodnímu a zábavnímu areálu Star Beach je možné dojít po silnici, cca 700 m. Doporučujeme návštěvu nedaleké vesničky Koutouloufari, Piskopiano a původní vesničky Chersonissos, taxi cca 7€. Stejně tak nezapomenete na návštěvu místního muzea krétské lidové kultury a folklóru Lychnostatis .Turisticky vyhledávané moderní letovisko Chersonisos s nepřebernými možnostmi denní i noční zábavy se nachází cca 2,5 km.

Kapacita

v areálu Angelos Village je celkem 61 pokojů, které jsou umístěny v 11 budovách. Nacházejí se zde pokoje pro 2 – 3 osoby, které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, telefonem, rádiem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo směrem k moři. Klimatizace (za poplatek cca 6€/den). Trezor na recepci (za poplatek cca 25€/pobyt). Dětská postýlka je v hotelu Angelos Village na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek cca 1€/15 minut), salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar, krb, venkovní bar a snackbar, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní kavárna s výhledem na moře a hory, krásná zahrada s květinami a keři, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře – bufet.

Sport a zábava

bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 7€/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Hlavní výhody hotelu Angelos Village

3 hlavní výhody hotelu: klidné prostředí, výhodná cena, nedaleko vodního a zábavního parku Star Beach.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.