Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama Village

Hotel Panorama Village se nachází v letovisku Agia Pelagia, 1200 m od centra. Byl postavený na kopci a nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panorama Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Panorama Village

Hotel Panorama Village, postavený na kopci,  se nachází v letovisku Agia Pelagia, 1200 m od centra a 20 km od letište v Heraklionu.

Vybavení hotelu Panorama Village

recepce, trezory, spolecenská místnost, SAT TV, internetový kout, restaurace, bar u bazénu, snack bar, sladkovodní bazén, kulecník, stolní tenis, lehká animace, mini market.

Ubytování

Hotel Panorama Village nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, ledničkou, klimatizací, telefonem, rádiem a balkónem nebo verandou.

Služby za poplatek (dle CK)

internet, trezor, kulečník, klimatizace.

Pro děti

dětské hřiště.

Pláž

Hotel Panorama Village leží cca 900 m od píscito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži

Stravování

dle CK, All inclusive zahrnuje snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, odpolední kávu a sušenky, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (11:00-22:30, drinky s vodkou od 19:00) v časech a místech určených hotelem.

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala, recepce, výtahy, TV koutek, restaurace, 3 bary; za poplatek internetový koutek (cca 0,5 EUR/15 min), trezor na recepci (cca 20 EUR/týden),...

Polohamalebný hotel v klidném příjemném prostředí se nachází v letovisku Agia Pelagia. Je situován ve svahu s krásným panoramatickým výhledem na pobřeží a...

Poloha a popisPanorama Hotel je rekreační komplex v oblasti Agia Pelagia, je postaven na mírnějším kopci s panoramatickým výhledem na malebné rybářské...

StřediskoAgia PelagiaPolohaHotelový komplex hlavní budovy a patrových vedlejších budov je situován na kopci s krásným výhledem na dvě mořské zátoky, cca 2 km...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.