Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aphrodité

Velmi dobře udržovaná tradiční krétská vilka Aphrodité leží v mírném svahu pár metrů od centra, v blízkosti hotelu Porto Plakias na ostrově Kréta. Má malou zahrádku. Na pláž se dostanete velmi snadno asi za 5 min., sejdete-li kolem hotelu Porto Plakias.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aphrodité, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aphrodité

Velmi dobře udržovaná tradiční krétská vilka Aphrodité leží v mírném svahu pár metrů od centra, v blízkosti hotelu Porto Plakias. Má malou zahrádku. Na pláž se dostanete velmi snadno asi za 5 min., sejdete-li kolem hotelu Porto Plakias.

Ubytování:

Malý jednopatrový hotel Aphrodité působí velmi příjemně. V 1. patře a v přízemí jsou pokoje. V přízemí jsou ještě 2 menší apartmány pro rodinu se 2 dětmi nebo pro 3 dospělé (na vyžádání). Balkóny i terasy jsou prostorné a mají výhled do zeleně, buď do zahrady nebo na hory. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, varnou konvicí, TV/SAT, žehličkou, fénem, sejfem a klimatizací.

Stravování:

Dle zájezdu, rozšířená kontinentální snídaně je servírovaná buď v malé snídárně nebo na zahradě. Majitel ji připravuje osobně a má několik variant snídaní.

Hodnocení:

Hotel Aphrodité je dobré standardní ubytování, které bude vyhovovat všem, kteří rádi ocení pečlivý a přátelský přístup majitelů a rádi bydlí obklopeni zelení.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 250 m.

Vzdálenost od centra: cca 280 m.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.