Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nicolas Villas

Hotelový komplex Nicolas Villas se nachází v oblasti Agia Pelagia cca 18 km západně od Heraklionu. Agia Pelagia je známá svým čistým mořem a klidným prostředím. V okolí jsou hotely, restaurace, taverny a obchůdky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nicolas Villas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Nicolas Villas

Hotelový komplex Nicolas Villas se nachází v oblasti Agia Pelagia cca 18 km západně od Heraklionu. Agia Pelagia je známá svým čistým mořem a klidným prostředím. V okolí jsou hotely, restaurace, taverny a obchůdky.

Vybavení hotelu Nicolas Villas

Hotel Nicolas Villas je vybaven recepcí, minimarketem, restaurací, dětským hřištěm a bazénem, terasou s lehátky a slunečníky zdarma od 10.00 - 18.00 hod, bazénem a barem u bazénu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou/WC, klimatizací (za poplatek dle CK), TV/sat., telefonem, ledničkou, balkonem nebo terasou a trezorem (za poplatek dle CK).

Pláž

Přibližně 1000 m od hotelu Nicolas Villas naleznete písečnou pláž s lehátky a slunečníky za poplatek. Další pláž je vzdálena přibližně 2000 m od hotelu a jezdí tam několikrát denně hotelový autobus zdarma. Lehátky a slunečníky jsu zde také za poplatek.

Sport

Stolní tenis - nutno zarezervovat na recepci.

Stravování

dle CK, All inclusive zahrnuje: snídaně (7.30 - 9.30 hod.), obědy (13:00 - 14:30 hod.) a večeře (19:30 - 21.30 hod.) formou bufetu. Občerstvení během dne (10:30 h-16: 00 hod.), káva/čaj a zákusky (16:00 h-18: 00 hod.), nealkoholické nápoje, místní pivo, víno (červené a bílé), džusy, řecké ouzo a rakije. Po 18:00 hod. destiláty a lihoviny, jako je gin, vodka, rum, tequila, whisky, místní likéry a koktejly.

Pro děti

Dětský bazének, dětské hřiště, miniklub v hlavní sezoně (4-12 let), dětská postýlka zdarma.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisAparthotel Nicolas Villas se skládá ze dvou budov umístěných v klidné části oblíbeného letovisla Agia Pelagia, cca 18 km západně od Heraklionu....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.