Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Assa Maris

Hotel Assa Maris, postavená v typickém místním stylu ostrova Kréta, leží uprostřed nádherné přírody s krásným výhledem na vrchol Athos. Poloha je klidná, přímo na oblázkovo-písečné pláži. Městečko Agios Nikolaos cca 8 km, Pigadikia cca 4 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Assa Maris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Assa Maris:

Hotel Assa Maris v typickém místním stylu leží uprostřed nádherné přírody s krásným výhledem na vrchol Athos.

Poloha:

klidná, přímo na oblázkovo-písečné pláži. Městečko Agios Nikolaos cca 8 km, Pigadikia cca 4 km.

Pláž:

Plážový servis : Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži v ceně.

Vybavení hotelu Assa Maris:

Hotel Assa Maris nabízí 66 pokojů v několika 1-2 patrových budovách, recepce (trezor k pronajmutí), TV koutek, restaurace, mini-market. Venkovní bazén (osušky za poplatek) a snackbar u bazénu.

Sport a zábava:

Sport/aktivity : boccia, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, volejbal. Za poplatek: zapůjčení jízdních kol, potápění. Zábava : denní a večerní animace. Pro rodiny : mini-klub (4-12 let), dětský bazének, dětské hřiště.Parkování: v ceně. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/5 nocí.

Ubytování :

jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A/A2B): malá chladnička, klimatizace (červenec/srpen v ceně, jinak za poplatek), telefon, sprcha, WC, fén, balkón nebo terasa. A2B: s výhledem na moře.

Dvoulůžkové pokoje Superior (A2C/A2D): prostornější. A2C: s bočním výhledem na moře. A2D: s výhledem na moře.

Pokoje Komfort-Plus (A2K): jako pokoje superior, v horních patrech s bočním výhledem na moře. Pokoje Deluxe (A2E): luxusní vybavení, vana nebo sprcha, s výhledem na moře.

Suita (A2F): obývací ložnice, opticky oddělená ložnice, jinak jako A2E. Rodinné pokoje (A4A/A4B): obývací ložnice, 1 samostatná ložnice, jinak jako A2A. A4B: s výhledem na moře.

Úsporné pokoje (A2S): zde ušetříte, protože výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování :

Dle ck, All Inclusive : Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje 10:30-24 h. Odpoledne snacky a zmrzlina.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.