Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alykes

Studia Alykes ve vesničce Souda u Plakiasu na jihu ostrova Kréta doporučujeme klientům, kteří vyhledávají soukromí na pláži, ubytování v klidném prostředí a rádi absolvují procházky do přírody.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alykes, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Alykes

Vilka Alykes je postavena ve svahu nad mořem nad místní komunikací, která vede na pláž Souda a je obklopena zelení. Na krásnou písčito-oblázkovou pláž Souda se dostanete za pár minut. V blízkosti vilky je taverna. Další taverna je přímo v zátoce u pláže Souda. Obě taverny jsou vyhlášené výbornou kuchyní. V okolí jsou další pěkné pláže. Vydáte-li se pěšky po pobřeží na východ, dorazíte asi po 3 kilometrech do Plakiasu, kde je vše, co k dovolené můžete potřebovat.

Ubytování

Vilka Alykes vznikla přeměnou z taverny. Je nově a moderně vybavena a má 100 m2, prostorná terasa vilky má 70 m2. Ve vile jsou tři ložnice a tři koupelny s WC. Obývací část má prostorné gauče a jídelní kout. Kuchyňský kout vilky je dobře a moderně vybaven (včetně sporáku s troubou, základního nádobí, ledničky s mrazákem, různých elektrospotřebičů a myčky na nádobí). Každá místnost má svoji klimatizaci (za příplatek). Další vybavení: pračka, TV/SAT, Wi-Fi, žehlička a fén. Z krásné prostorné a zastíněné terasy je nádherný výhled na moře. Na zahradě je venkovní gril a místo na parkování.

Hodnocení

Vilu Alykes doporučujeme těm, kteří vyhledávají soukromí na pláži a zajímavá místa a všem, kteří rádi vyrážejí na procházky do přírody a do hor.

Vzdálenosti

od pláže Souda: cca 200 m od letoviska Plakias: cca 3 km

Parametry

Typ ubytování Apartman, Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.