Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Atlantica

Hotel Atlantica je rozsáhlý luxusní hotelový komplex ležící u písečné pláže, na rozhraní letoviska Platanias a letoviska Gerani na ostrově Kréta. Komplex hotelu Atlantica tvoří několik budov na rozsáhlém pozemku, 2 bazény, dětský bazén, 3 restaurace, bary, diskotéka, fitness, masáže, mini market, internet, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, animační program, tenis, volejbal, vodní sporty, minigolf, kulečník, konferenční sál.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Atlantica, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Atlantica

Hotel Atlantica je rozsáhlý luxusní hotelový komplex ležící u písečné pláže, na rozhraní letoviska Platanias a letoviska Gerani.

Popis komplexu Atlantika a vybavení

Komplex hotelu Atlantica tvoří několik budov na rozsáhlém pozemku, 2 bazény, dětský bazén, 3 restaurace, bary, diskotéka, fitness, masáže, mini market, internet, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, animační program, tenis, volejbal, vodní sporty, minigolf, kulečník, konferenční sál.

Vybavení pokojů

4* hotel Atlantica nabízí 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, satelitní TV, trezorem (cca 3,5 € /den), ledničkou, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Možnost rodinných pokojů až se 2 přistýlkami.

Stravování

Dle zájezdu, All inclusive. Snídaně

Pláž

Písečná pozvolna se svažující do moře s lehátky a slunečníky pro hotelové hosty zdarma.

Názor CK

Kvalitní hotel Atlantica je vhodný zejména pro náročnou klientelu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.