Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Poseidon

Komplex nových moderně zařízených vil Poseidon stojí na svahu nad zálivem Kalathas asi 10 km východně od historického města Chania. Z vil je krásný výhled na moře a na západ slunce nad Chanií a přístavem Souda. Všechny 4 luxusní vily Poseidon jsou postaveny v tradičním krétském stylu z kamene a dřeva přičemž vnitřní zařízení je moderně a vkusně provedeno. Vily Poseidon, to je luxusní ubytování nedaleko pláže s krásným výhledem na moře, pouze 30 min. od letiště v Chanii. Doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Poseidon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vil Poseidon

Komplex nových moderně zařízených vil Poseidon stojí na svahu nad zálivem Kalathas asi 10 km východně od historického města Chania. Mezinárodní letiště v Chanii je vzdáleno necelých 30 min. jízdy autem. Nejbližší pláž Tersanas leží přibližně 900m od vil. Z vil je krásný výhled na moře a na západ slunce nad Chanií a přístavem Souda. Nejbližší taverna a obchody jsou ve vzdálenosti do 1km od vil.

Ubytování

Všechny 4 luxusní vily Poseidon jsou postaveny v tradičním krétském stylu z kamene a dřeva přičemž vnitřní zařízení je moderně a vkusně provedeno. V prvním patře vil je umístěna hlavní ložnice vily s koupelnou (sprcha, toaleta) a plasmovou satelitní TV. V přízemí vil se rozkládá obývací pokoj s plasmovou satelitní TV, CD/DVD, vysokorychlostním připojením na internet, krbem a sedací soupravou, plně vybavená kuchyně (sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí aj.). a 3 dvoulůžkové ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). Obývací pokoj má prosklenou stěnu na terasu, ze které je krásný panoramatický výhled na moře. Ze suterénu se vychází na zahrádku s bazénem (55 m2), kde jsou lehátka a venkovní posezení. Ke komplexu vil patří tenisový kurt, který je klientům k dispozici zdarma. Vily jsou plně klimatizovány.

Pláž

Nejbližší pláž Tersanas leží přibližně 900m od vil.

Aktuální popis od CK

Slevy pro dětiDÍTĚ VÝHODNÁ CENA Při objednávce do 31. 3. 2020 sleva dítě do 15 let na 1. a 2. přístýlce (3. a 4 lůžko). Výhodná cena: - platí pouze 6990 Kč...

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.