Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Bay

Hotel Blue Bay na svahu s panoramatickým výhledem na záliv (není vhodný pro klienty s omezenou pohyblivostí), se možností all inclusive, který patří již léta v naší nabídce mezi oblíbené kapacity. Animační programy pro děti i dospělé zajišťované hotelovým animačním týmem vám zpříjemní krásné dny dovolené na Krétě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Blue Bay

Oblíbený hotelový komplex Blue Bay je vystaven na svahu, s krásným panoramatickým výhledem na moře a okolí a nachází se na okraji letoviska Agia Pelagia, cca 25 min. od centra střediska. Autobusová zastávka před hotelem, autobusem nebo procházkou je možné se dostat do nedalekého centra malebného střediska s obchůdky, tavernami, kavárnami a bary. Denně hotelový minibus na pláž. Vzdálenost od Heraklionu cca 25 km.

Pláž

Hotel Blue Bay je cca 250 m od písčito-oblázkové pláže

Vybavení hotelu Blue Bay

vstupní hala s recepcí, směnárnou, SAT/TV místnost, WiFi připojení zdarma, konferenční místnost pro 70 osob, hlavní bar, snack bar u bazénu, bridžový koutek, společenská místnost, hlavní restaurace, hlavní bazén se sladkou vodou a skluzavkami, 2 menší bazény se sladkou vodou v areálu hotelu, 1 dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, malá posilovna, stolní tenis, šipky, vodní polo, minigolf, tenisový kurt, hřiště společné pro volejbal, basketbal a malou kopanou, lékař. Hosté mají možnost využívat nabídky služeb celého komplexu (včetně služeb sousedního komplexu Athina).

Služby

internetový koutek, trezor na pokoji, videohry, půjčování tenisových raket, biliár, hlídání dětí, osušky na pláž, lehátka a slunečníky na pláži, na recepci možnost pronájmu jízdních kol, vodní sporty na pláži, lékař.

Ubytování v hotelu Blue Bay

vkusně a moderně zařízené 2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro dospělé nebo děti jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, individuální klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem (za poplatek), ledničkou, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou. Většina pokojů má výhled na moře.

Děti

dětský koutek, dětské video, dětský bazén, dětská postýlka bez poplatku, hlídání dětí za poplatek.

All inclusive

plná penze formou bufetu (snídaně 07.00–09.30 hod., obědy 12.30–14.00 hod., večeře 19.00–21.30 hod.), vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00–18.00 hod.), zmrzlina pro děti (12.00–15.30 hod.), lehká jídla (11.00–15.30 hod.), filtrovaná káva, čaj a sušenky (15.30–17.00 hod.), vše u baru u bazénu, vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje u hlavního baru (17.00–23.00  hod.). Hotelový animační tým pořádá pro děti i dospělé sportovní, zábavné programy a folklorní večery.

Doporučení

Hotel Blue Bay na svahu s panoramatickým výhledem na záliv (není vhodný pro klienty s omezenou pohyblivostí), se možností all inclusive, který patří již léta v naší nabídce mezi oblíbené kapacity. Animační programy pro děti i dospělé zajišťované hotelovým animačním týmem vám zpříjemní krásné dny dovolené na Krétě.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisBlue Bay Resort je krásný 4* hotel, který spojuje prvky tradiční architektury a moderní estetiky. Nachází se v půvabné oblasti Agia Pelagia,...

DoporučeníHotel má dobrou polohu vblízkosti městečka ipláže. Přes den můžete relaxovat ubazénu či na pláži avečer se procházkou vydat do centra...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.