Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Platanias Mare

Hotel Platanias Mare leží přímo na pláži u letoviska Platanias na ostrově Kréta. Pokoje pro 2-3 osoby jsou vybaveny ledničkou, TV, telefonem, trezorem, klimatizací v ceně zájezdu, soc. zařízením a balkonem s výhledem na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Platanias Mare, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Platanias Mare

Hotel Platanias Mare s klidnou polohou se nachází v západní části letoviska Platanias. Dlouhá písečná pláž (místy s oblázky), s mírnějším vstupem do moře, se rozkládá v bezprostřední blízkosti hotelu. Centrum letoviska s celou řadou obchodů, restaurací, kaváren, barů je vzdáleno cca 150 metrů a místní noční diskotéka je vzdálena od hotelu cca 300 metrů.

Vybavení:

Hotel Platanias Mare je vybaven recepcí, restaurací, lobby barem, plážovým barem, snack-barem (09.00 – 24.00 hod.), kavárnou, společenskou místností, TV místností, venkovním bazénem se sluneční terasou a dětským bazénem (lehátka se slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek).

Ubytování v hotelu Platanias Mare:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (rozkládací lehátko) jsou vybaveny s WC se sprchou, ledničkou, TV, telefonem, klimatizací (v ceně) a balkonem nebo terasou.

Stravování:

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, výlety (vše za poplatek). Velké možnosti vyžití v blízkém centru letoviska Platanias.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.