Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Palace

Hotel Blue Palace se nachází 3 km od vesnice Elounda na Krétě, v blízkosti rybářské vesničky Plaka. Pod hotelem se nachází 200 m dlouhá písečno-oblázková pláž. Městečko Agios Nikolaos je od hotelu vzdáleno pouhých 12 km. V hotelu Blue Palace je vstupní hala s recepcí, dva hlavní bazény, vyhřívaný vnitřní bazén, soukromé bazény (u vil a bungalovů), tenisové kurty, dětské hřiště, stolní tenis, vodní lyžování, windsurfing, potápění, vodní banány, kanoe, klenotnictví, luxusní butiky, trafika, lázeňské centrum, kadeřnictví.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Palace , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Hotel Blue Palace se nachází 3 km od vesnice Elounda, v blízkosti rybářské vesničky Plaka. Pod hotelem se nachází 200 m dlouhá písečno-oblázková pláž. Městečko Agios Nikolaos je od hotelu vzdáleno pouhých 12 km.

Stravování

Snídaně s možností dokoupení večeří. V hotelovém komplexu Blue Palace se nachází několik barů a restaurací – v lobby, u bazénu a v lázeňském centru. Hlavní restaurace hotelu (Olea) s nádhernou terasou, kde si hosté mohou vybírat z bohatého bufetu, stylová veranda (L´Orangerie), kde mohou hosté ochutnat různé místní speciality a víno.

Ubytování

Hotel Blue Palace nabízí ubytování v několika typech bungalovů (superior bungalov s výhledem na moře, superior bungalov se soukromým bazénem, suity se soukromým bazénem, vily se soukromým bazénem). Veškeré typy ubytování jsou velmi luxusně zařízeny, s vlastní mramorovou koupelnou, oddělené WC, trezor, přímý telefon, individuální klimatizace v červenci a srpnu zdarma, TV/sat (s videem a hudebními kanály), room servis, minibar (za poplatek). Všechny pokoje mají možnost připojení na internet.

Vybavení

V hotelu Blue Palace je vstupní hala s recepcí, dva hlavní bazény, vyhřívaný vnitřní bazén, soukromé bazény (u vil a bungalovů), tenisové kurty, dětské hřiště, stolní tenis, vodní lyžování, windsurfing, potápění, vodní banány, kanoe, klenotnictví, luxusní butiky, trafika, na vyžádání hotel poskytuje transfer na/z letiště, uvítací košík s ovocem a tradičními sladkostmi, 2x denně úklid, směnárna u recepce, výtah na pláž, hotel organizuje různé výlety pro skupiny i jednotlivce, lázeňské centrum, kadeřnictví. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Doporučení pro hotel Blue Palace

Hotel pro velmi náročné klienty.

Pláž u Blue Palace

Pod hotelem se nachází 200 m dlouhá písečno-oblázková pláž.

Aktuální popis od CK

StřediskoEloundaPolohaRozsáhlý luxusní hotelový komplex Blue Palace Resort uspokojí nejnáročnější klientelu. Hlavní budova, bungalovy a vily jsou situovány v...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.