Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cactus Beach

Pěkný a žádaný rozsáhlý hotelový komplex Cactus Beach, tvořený několika vedlejšími budovami, se nachází na Krétě u písčité pláže, která je v dosahu přes místní komunikaci – promenádu spojující střediska Stalida-Stalis a Malia. V blízkosti hotelu Cactus Beach je mnoho obchůdků, taveren, kaváren a barů. Vzdálenost od Heraklionu cca 37 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cactus Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Cactus Beach

Pěkný a žádaný rozsáhlý hotelový komplex Cactus Beach, tvořený několika vedlejšími budovami, se nachází na Krétě u písčité pláže, která je v dosahu přes místní komunikaci – promenádu spojující střediska Stalida a Malia. V blízkosti hotelu Cactus Beach je mnoho obchůdků, taveren, kaváren a barů. Vzdálenost od Heraklionu cca 37 km.

Pláž

Hotel Cactus Beach leží přímo u písčité pláže

Vybavení hotelu Cactus Beach

vstupní klimatizovaná hala s recepcí a posezením, konferenční místnost, hlavní restaurace, 1 restaurace a´la carte na pláži, 1 italská restaurace a´la carte, snack-pool bar, bar, zahrada, 3 venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, WiFi na recepci (za poplatek), TV místnost, minimarket, stolní tenis, biliár. Hotel pořádá festival vína (za poplatek).

Služby

trezor na recepci, internet, WiFi na recepci, tenis, biliár, minigolf, fitness centrum, sauna, masáže, vířivky, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, frappé.

Ubytování v hotelu Cactus Beach

klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti, rodinné pokoje (1 místnost), suity (různé typologie – 2 oddělené místnosti s 1 nebo 2 koupelnami, některé se 2 průchozími místnostmi a 1 koupelnou – nutné vyžadovat). Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, rádiem, TV, ledničkou, vysoušečem vlasů, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou.

Dvoulůžkové pokoje superior (2B): Velmi vkusně a příjemně zařízené. Se satelitní TV, fénem, telefonem, chladničkou, dlažbou, klimatizací, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (2S): S telefonem, dlažbou, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Jednolůžkové pokoje (1A): Telefon, dlažba, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje superior (2E): Nacházejí se ve vedlejší budově přes ulici. Rovněž velmi vkusně zařízené. Se satelitní TV, fénem, telefonem, chladničkou, dlažbou, klimatizací, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje (2D/3D): 1 prostornější místnost. Satelitní TV, fén, telefon, chladnička, dlažba, klimatizace, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa. Rodinné pokoje (2C/3C): 2 místnosti s propojovacími dveřmi. Jinak stejné vybavení jako rodinné pokoje (2D/3D).

Děti

dětské hřiště s prolézačkami, dětský bazén, dětská postýlka bez poplatku, animační programy.

All inclusive

Dle zájezdu, plná penze formou bufetu, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech (10.00–23.00 hod.), odpoledne káva, čaj, zákusek, pečivo a pro děti zmrzlina. Nápoje během dne ve snack baru u bazénu (10.00–18.00 hod.). All inclusive není možné čerpat v restauraci na pláži ani v italské restauraci a´la carte. Pouze 1× týdně možnost čerpání večeře v taverně na pláži nebo v italské restauraci místo večeře v hlavní restauraci (květen–září).

Doporučení

Našimi klienty velmi oblíbený, rušnější hotel Cactus Beach se širokou nabídkou kvalitních služeb doporučujeme především rodinám s dětmi. Relaxaci i sportovní vyžití si můžete dopřát jak v areálu hotelu, tak u moře nebo se můžete vydat za zábavou do okolních barů a taveren na promenádě oblíbených letovisek Stalida a Malia.

Aktuální popis od CK

HotelHotel Cactus BeachDoporučeníRušný hotel s širokou nabídkou služeb avýbornou tradiční krétskou kuchyní. Vhodné pro rodiny sdětmi. Nově otevřený...

Popis hoteluVelmi oblíbený hotel u stálých hostů. Široká nabídka zábavních služeb pro celou rodinu. V blízkosti centra letoviska. Polohaživá atmosféra, na...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.