Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ekavi Beach

Malý rodinný hotel Ekavi Beach  nacházející se poblíž Rethymna, v letovisku Sfakaki, přímo na písečné pláži zaujme především klienty, kteří ocení zejména jeho příznivou polohu. Hotel disponuje dvojlůžkovými pokoji s možností přistýlky, ale také dvojlůžkovými studii s kuchyňkou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ekavi Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ekavi Beach

Menší rodinný hotel se nachází v klidném letovisku Sfakaki v oblasti Rethymno, přímo na písečné pláži. Autobusová zastávka s pravidelným spojením do letoviska Rethymno 300 m od hotelu.

Vybavení hotelu Ekavi Beach

Vstupní hala s recepcí, snídaňová místnost, restaurace s terasou, bar, venkovní bazén, pool bar, WiFi.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (na vyžádání), vlastní soc. zařízení, SAT/TV, klimatizace (za příplatek), balkon nebo terasa. Dvoulůžková studia s možností přistýlky mají navíc kuchyňku a ledničku. WiFi za příplatek.

Stravování

Dle CK. Polopenze - snídaně kontinentální formou švédských stolů, večeře formou menu

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu, přístupná po schodech

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.