Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chrisselen penzion

Penzion Chrisselen leží v zahradě cca 200 m od pláže letoviska Platanias (Chania) na ostrově Kréta. Součástí zahrady je i bazén s minibarem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Chrisselen penzion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Penzion Chrisselen

Penzion Chrisselens bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) a dětským brouzdalištěm leží v upravené a oplocené zahradě 200 m od široké pláže a 600 m od centra letoviska Platanias, které patří k nejvyhledávanějším na severu Kréty. V blízkosti penzionu Chrisselen se nachází několik supermarketů. Z nedaleké autobusové zastávky můžete podniknout výlet do starobylého města Chania, které je vzdáleno 12 km od ubytování.

Vybavení

Studia Chrisselen pro 2–3 osoby a apartmány pro 3–5 osob jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, klimatizací, TV a balkónem. Součástí zahrady je i dětský koutek, minibar s wi-fi připojením. 

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2020 na dovolenou na největší a nejjižnější řecký ostrov Kréta, který kraluje Středozemnímu moři, kam naše cestovní kancelář...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.