Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Asterias Village Resort

Hotelový komplex Asterias Village Resort se nachází v klidném prostředí na samotném konci letoviska Malia 20 km od letiště v Heraklionu. Pláž je vzdálena od hotelu Asterias Village Resort 800 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Asterias Village Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Asterias Village Resort

Hotelový komplex Asterias Village Resort se nachází v klidném prostředí na samotném konci letoviska Malia 20 km od letiště v Heraklionu.

Vybavení hotelu

Hotel Asterias Village Resort je tvořen několika budovami a obklopen pěknou zahradou, hostům je k dispozici recepce se směnárnou, restaurace, bar, pronájem aut a kol, WiFi připojení, čistírna.

Vybavení pokojů

Apartmány nebo studia s plně vybavenou kuchyní, vlastní klimatizací (za poplatek), satelitní TV, fénem, sejfem (2 €) a balkónem nebo terasou. Jedno až třílůžkový studia nebo čtyřlůžkový apartmá.

Pláž

Pláž je vzdálena od hotelu Asterias Village Resort  800 m.

Sport a zábava

V hotelu Asterias Village Resort je hostům k dispozici venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, jacuzzi a masáže za poplatek.

Stravování

dle CK, Vlastní. Možnost dokoupení snídaní a večeří za příplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.