Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Marine Palace

Club Marine Palace leží na severním pobřeží Kréty, asi 25 kilometrů na východ od města Rethymno, a nabízí pohodovou atmosféru tradiční krétské vesničky s ideálními podmínkami pro rodiny s dětmi. Nachází se přímo u široké písečné pláže na klidném místě u letoviska Panormo s malým rybářským přístavem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Marine Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Club Marine Palace

Club Marine Palace leží na severním pobřeží Kréty, asi 25 kilometrů na východ od města Rethymno, a nabízí pohodovou atmosféru tradiční krétské vesničky s ideálními podmínkami pro rodiny s dětmi. Nachází se přímo u široké písečné pláže na klidném místě u letoviska Panormo s malým rybářským přístavem.

Vybavení

Hotel Club Marine Palace je luxusní komplex nízkopodlažních domků doplněných nádhernou zahradou se subtropickou vegetací, v níž jsou zasazeny tři sladkovodní bazény a dětský bazén s brouzdalištěm a skluzavkou. Lehátka, slunečníky a osušky jsou klientům k dispozici bezplatně, stejně jako na pláži. Pro zajištění all inclusive stravování je v hotelu kromě hlavní restaurace také řecká à la carte taverna, restaurace s barbecue, středomořskými a asijskými specialitami a několik barů. K vybavení patří také herna s elektronickými hrami, minimarket, kadeřnictví a možnost využít pračku se sušičkou. Připojení wifi ve vnitřních prostorách je bez poplatku. Pro aktivní klienty se nabízí tenisové kurty, pronájem horských kol a vodní sporty. Animační tým zajišťuje denní i večerní aktivity. Komplex Club Marine Palace, zaměřený na pobyty dětí, nabízí kromě dětského hřiště, bazénu se skluzavkami a dětského bufetu také postýlky, židličky, ohřívače láhví, kočárky i monitory, na vyžádání lze zajistit hlídání.

Ubytování v hotelu Club Marine Palace

Vkusně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, rádio, telefon, lednička, trezor a balkón nebo terasa. Možnost ubytování v rodinných pokojích nebo bungalovech a suitách.

Stravování

Dle ck, plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně formou bohatého bufetu s nabídkou zdravé výživy a tradičních místních produktů od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin.

• Obědy formou bufetu v hlavní restauraci včetně vody, vybraných nealkoholických nápojů, vína a piva od 12.30 do 14.30 hodin.

• Večeře pro děti od 18.30 do 19.30 hodin, dětský bufet od 18.30 do 21.00 hodin.

• Večeře formou bufetu s ukázkami vaření včetně vody, vybraných nealkoholických nápojů, vína a piva od 18.30 do 21.30 hodin. Připravují se také tematické večeře.

• Po předchozí rezervaci večeře včetně nápojů v à la carte restauraci s řeckými specialitami včetně nápojů 19.00 do 21.30 hodin.

• Kávu, čaj, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno a zmrzlinu včetně alkoholických nápojů a koktejlů u beach baru od 10.30 do 18.30 hodin.

• Kávu, čaj, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno a zmrzlinu v pool-lobby baru od 10.30 do 18.30 hodin.

• Lehké občerstvení u beach baru od 10.30 do 12.00 hodin a od 15.00 do 18.15 hodin.

• Lehké občerstvení u pool-lobby baru od 11.00 do 12.15 hodin a od 16.30 do 18.00 hodin.

• Kávu a zákusky v pool-lobby baru od 15.00 do 16.15 hodin.

• Kávu, čaj, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno, alkoholické nápoje a koktejly v pool-lobby baru od 18.00 do 01.30 hodin.

• Půlnoční snacky v pool-lobby baru od 23.30 hodin do půlnoci.

Relaxační pobyty

Elixír Thalasso Spa centrum je moderně vybaveno včetně bazénu s mořskou vodou pro thalassotherapii, jacuzzi, sauny, parních lázní a fitness centra s kardio zónou. Odborný personál zajišťuje relaxační a lymfatické masáže, aromaterapii a kosmetické služby.

Sport all inclusive

Tři tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, boccia, šipky, kánoe, šlapadla a windsurfingy pro držitele licence.

Hotel Club Marine Palace na webu

Club Marine Palace

Hotel Grecotel Club Marine Palace ****  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ 2012

Bungalov výhled na moře; Dvoulůžkový bungalov výhled do zahrady; Dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře; Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady; Jednolůžkový pokoj výhled do zahrady; Rodinná bungalov suita v první řadě boční výhled na moře; Rodinný bungalov boční výhled na moře; Rodinný pokoj boční výhled na moře.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.