Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sofia

Menší rodinný hotel Sofia po celkové rekonstrukci se nachází v jedné z postranních uličce, cca 50 m od centra letoviska Plakias na ostrově Kréta, s tavernami a obchody na dosah ruky. Doporučujeme klientům, kteří mají rádi malé příjemné hotely. Hotel Sofia je blízko centra a pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sofia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sofia

Menší rodinný hotel Sofia po celkové rekonstrukci se nachází v jedné z postranních uličce, cca 50 m od centra městečka Plakias na ostrově Kréta, s tavernami a obchody na dosah ruky.

Popis komplexu a vybavení

V moderně zrekonstruovaném velmi příjemném hotelu Sofia je Vám k dispozici recepce s barem a restaurace. Atrium s malou zahrádkou, které se nachází uprostřed hotelu láká k posezení a odpočinku. Hosté tohoto hotelu mohou využít bazén u vedlejšího objektu Costas – Chrysoula.

Vybavení pokojů

Pěkné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (až dvě, takže tento hotel je vhodný i pro rodiny se dvěmi dětmi), mají vlastní sociální zařízení se sprchou a fénem, lednici, satelitní TV, klimatizaci, trezor (1,5 €/den) a balkon. Balkóny pokojů směřují do zahrady, některé k příjezdové cestě a na hory a jsou zastíněny vegetací.

Stravování

Dle zájezdu, Polopenze. Snídaně v hotelové restauraci formou bufetu, večeře v blízké restauraci (předkrmy a saláty formou bufetu, hlavní jídlo a dezert jsou servírované).

Pláž u hotelu Sofia

Pěkná písečno-oblázková s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od hotelu Sofia.

Názor CK

Doporučujeme klientům, kteří mají rádi malé příjemné hotely. Hotel Sofia je blízko centra a pláže.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 90 m.

Vzdálenost od centra: cca 50 m.zdálenosti:

Hodnocení:

doporučujeme všem, kteří mají rádi malé útulné hotely, určitě oceníte i blízkost centra a pláží.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.