Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Comfort Malievi

Aparthotel Comfort Malievi nacházející se v letovisku Anissaras zaujme především rodiny s dětmi, pro které je zde mnoho možností vyžití, tvůrčích aktivit a her v prostorách hotelu. Neschází zde také animační programy a zábavná večerní dětská show.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Comfort Malievi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Comfort Malievi

Aparthotel Comfort Malievy se skládá z několika menších budov, které leží v letovisku Anissaras, cca 400 metrů od pláže. Jednoduché ubytování o kapacitě 30 pokojů slouží jako výborný výchozí bod pro výlety do okolí. Nejbližší nákupní možnosti, taverny, restaurace a bary jsou v dosahu 150 metrů. Centrum letoviska je vzdáleno 2 km, kde je ještě větší množství nákupních příležitostí, restaurací a barů. Aparthotel je vhodný spíše pro nenáročné klienty, kteří si chtějí užívat nočního života i klidu přírody. Vzdálenost od letiště Heraklion je 20 km.

Vybavení hotelu Comfort Malievi

Recepce, wifi v lobby, restaurace, snack bar u bazénu, bazén, sluneční terasa, slunečníky a lehátka u bazénu.

Vybavení pokoje

Aparthotel nabízí 30 studií a apartmánů pro 2 - 4 osoby.

 FAMILY ROOM : (45 m2), dvě oddělené místnosti, samostatná a obývací část s kuchyňkou (základní vybavení). Tento typ je vhodný pro 3 až 4 osoby. V případě ubytování 2 osob je cena rozpočítána na 2 osoby. Apartmány mají výhled na okolí nebo moře.

STUDIO: (30 m2) je jedna místnost - ložnice s kuchyňkou (základní vybavení). Tento typ je možný pro 2 až 4 osoby. Studia mají výhled na okolí nebo moře. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací (za poplatek), satelitní TV (s českými kanály), vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha), fénem, telefonem, kuchyňkou s ledničkou.

Stravování

Dle CK. All Inclusive

Sport a zábava

Animační program s českým animátorem pro děti (2 x týdně): • tvůrčí aktivity a hry v prostorách areálu hotelu • vodní sporty v bazénu • zábavná show pro děti ve večerních hodinách • veškeré nutné vybavení (židle pro děti v restauracích, strava vhodná pro děti, dětské hřiště, atd.) Animační program v českém jazyce pro dospělé (2 x týdně): • sportovní aktivity (vodní i suchozemské sporty) • zábavná představení a show po večeři • karaoke obsahující také české písně • české noviny a časopisy ve veřejné části hotelu

Pláž a plážový servis

Pláž je vzdálena od hotelu 400 metrů. Hotel má přímý výhled na moře. Na pláži jsou k dispozici vodní sporty, slunečníky i lehátka za poplatek.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisPANClub. Aparthotel Comfort Malievi se skládá z několika menších budov, které leží v klidné oblasti letoviska Anissaras, cca 400 metrů od...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.