Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Delfina Art

Hotel Delfina Art se nachází na ostrově Kréta nedaleko městečka Kavros – Kournas v oblasti Georgioupolis, asi 45 km od Chánie, 18 km od Rethymna a 100 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti hotelu jsou obchody, supermarkety, restaurace a kavárny a 50 m od hotelu se nachází zastávka autobusu. Hotel má na vyžádání i několik pokojů pro vozíčkáře a osoby mající problémy s pohybovým aparátem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Delfina Art, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Pláž:

cca 180 m od písčité pláže

Poloha hotelu Delfina Art:

Hotel Delfina Art se nachází na ostrově Kréta nedaleko městečka Kavros – Kournas v oblasti Georgioupolis, asi 45 km od Chánie, 18 km od Rethymna a 100 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti hotelu jsou obchody, supermarkety, restaurace a kavárny a 50 m od hotelu se nachází zastávka autobusu. Hotel Delfina Art má na vyžádání i několik pokojů pro vozíčkáře a osoby mající problémy s pohybovým aparátem.

Vybavení:

recepce v hotelu Delfina Beach se společenskou místností, wi fi, SAT TV, výtah, restaurace, bar/kavárna s terasou, sladkovodní bazén, dětský bazén, kulečník, ostatní služby mohou klienti čerpat v 350 m vzdáleném hotelu Delfina Beach – plážový bar/taverna, kulečník, tenisový kurt, stolní tenis, mini golf, plážový fotbal, petanque, plážový volejbal, basketbal, dětské hřiště, řecké večery.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, kulečník, wi fi, trezory.

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště v hotelu Delfina Beach.

Ubytování :

hotel nabízí dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky. Všechna studia jsou vybavena koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, telefonem, SAT TV, ledničkou (mini bar na vyžádání), kuchyňkou, trezorem, přípojkou wi fi a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Stravování :

Dle CK, polopenze Snídaně: bufetové Večeře: bufetové v hotelu Delfina Beach

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.