Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Creta Maris

Creta Maris je luxusní hotel pro náročné klienty s dobrými konferenčním zázemím se nachází v Hersonissosu, 26 km od Heraklionu na Krétě přímo u písečné pláže. Rozsáhlý komplex Creta Maris, který je oblíben i pro své velké konferenční zázemí nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, osm restaurací, jedenáct barů, včetně bowling baru, diskotéky, dva vnitřní bazény, pět venkovních bazénů, šest dětských bazénů, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma. Ve vybavení neschází spa a welness centrum, potápěčské, sportovní a kosmetické centrum.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Creta Maris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Creta Maris je luxusní hotel pro náročné klienty s dobrými konferenčním zázemím se nachází 26 km od Heraklionu. Hotel je postavený ve stylu tradiční krétské architektury v malém zálivu přímo u písčité pláže, kde lze provozovat nejrůznější vodní sporty.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu. Za příplatek je možné zajistit plnou penzi.

Ubytování v Creta Maris

Všechny luxusně vybavené pokoje umístěné v hlavní budově, bungalovech, nebo ve stylu typické řecké vesničce mají balkon, nebo terasu, vlastní sociální zařízení (sprcha/vana, WC), TV/sat, telefon, klimatizaci, vysoušeč vlasů a malou ledničku.

Vybavení

Rozsáhlý komplex Creta Maris, který je oblíben i pro své velké konferenční zázemí nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, osm restaurací, jedenáct barů, včetně bowling baru, diskotéky, dva vnitřní bazény, pět venkovních bazénů, šest dětských bazénů, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma. Ve vybavení neschází spa a welness centrum, potápěčské, sportovní a kosmetické centrum.

Pláž u Creta Maris

Přímo u písečné pláže, její vzdálenost je rozdílná díky rozloze areálu v závislosti na umístění pokoje.

Relaxační pobyty

Thalasso centrum nabízí po konzultacích s místním lékařem řadu ozdravných programů. Hosté mohou využít široké nabídky kosmetických služeb a relaxačních terapií.

Aktuální popis od CK

HotelHotel Creta Maris Beach ResortDoporučeníRozsáhlý komplex v podobě krétské vesničky obklopené zahradou nedaleko rušného letoviska Chersonissos s obchody,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.