Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dimitra

Aparthotel Dimitra je útulný rodinný hotel situovaný v příjemném prostředí letoviska Kokkini Hani. Hotel se nachází cca 50 m od pláže. Hotelový komplex Dimitra se skládá ze tří budov. Ve dvou budovách naleznete apartmány a v jedné jsou hotelové pokoje. Výhodou je blízkost vodního parku Anopolis (cca 3 km).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dimitra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha aparthotelu Dimitra

Aparthotel Dimitra je útulný rodinný hotel situovaný v příjemném prostředí letoviska Kokkini Hani.  Hotel se nachází cca 50 m od pláže.

Popis a vybavení hotelu Dimitra

Hotelový komplex Dimitra se skládá ze tří budov. Ve dvou budovách naleznete apartmány a v jedné jsou hotelové pokoje. Aparthotel Dimitra vstupní halu s recepcí, bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětské hřiště, Wi-fi zdarma.

Vybavení pokojů a apartmánů

Ve dvou budovách aparthotelu Dimitra jsou apartmány, v jedné hotelové pokoje.

2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní sociální zařízení, ledničku, televizi, klimatizaci, Wi-Fi, telefon, balkon a trezor za poplatek.

2 - 4 lůžkový apartmán je byt 1+1. Vybavená kuchyně s jídelním koutem a lednicí s 1 max. 2 lůžky. Druhý pokoj je samostatná ložnice. Apartmán má vlastní sociální zařízení, telefon, televizi, Wi-Fi, klimatizaci, balkon a trezor za poplatek.

Stravování

dle CK, Snídaně. Možnost dokoupení večeří.

Sport a zábava

Aparthotel Dimitra leží cca 3 km od velkého vodního parku Anopolis.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 50 m od hotelu Dimitra.

Aktuální popis od CK

Polohahotel se nachází v klidné části Kokkini Hani 500 m od centra letoviska, pouze cca 50 m od pláže. V letovisku naleznete restaurace s tradiční řeckou...

Poloha a popisDimitra Hotel & Apartments je dlouhodobý rodinný podnik, který se nachází v poklidné přímořské vesničce Kokkini Hani.Vybavení hoteluKomplex...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.