Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dimitrios Hotel

Malý hotel Dimitrios s rodinnou atmosférou disponuje celkem 75 pokoji a 10 suitami. Svým hostům nabízí recepci s WiFi zdarma, útulný bar, společenskou místnost se satelitní TV, restauraci s terasou, internetový koutek (za poplatek). Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén s vestavěným dětským bazénem a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Destinace - Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dimitrios Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Dimitrios:

Dlouhá oblázkovo - písečná pláž se nachází pouhých 80 m od hotelu. Centrum města Rethymnon s historickými památkami a malebný přístav cca 2 km. V přístavu rodinná restaurace "Seven Brother", ve které je klientům hotelu poskytována sleva 10%.

Vybavení:

Malý hotel Dimitrios s rodinnou atmosférou disponuje celkem 75 pokoji a 10 suitami. Svým hostům nabízí recepci s WiFi zdarma, útulný bar, společenskou místnost se satelitní TV, restauraci s terasou, internetový koutek (za poplatek). Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén s vestavěným dětským bazénem a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Zábava : V sesterském hotelu Dimitrios Village (cca 150 m) 1x týdně řecký večer. Podél pobřežní promenády Vás k návštěvě bude zvát mnoho malých taveren, restaurací a barů. Za poplatek: vířivka, sauna, biliár a různé vodní sporty na pláži.

Ubytování v hotelu Dimitrios:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Vybaveny individuální klimatizací, telefonem, satelitní TV, rádiem, fénem, dlažbou, vanou nebo sprchou, WC a balkonem. Chladnička a trezor k pronajmutí. Junior suite (A2B/A3B): Prostorné, s kuchyňským koutkem, o rozloze 30 m2. Individuální klimatizace, telefon, plazmová satelitní TV, rádio, fén, dlažba, chladnička, hydromasážní sprcha, WC, balkon nebo terasa. Trezor k pronajmutí.

Stravování :

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Aktuální popis od CK

StřediskoRethymnoPolohaHotel se nachází 80 metrů od pláže Perivolia a 2 km od města Rethymno s historickými památkami a malebným přístavem; a mnoha obchody,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.