Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Orion

Pěkný v hotel v nádherné zahradě na severním pobřeží Kréty nabízí svým hostům moderní ubytování,ale zachovává si tradiční řeckou atmosféru, kterou dokresluje příjemná obsluha. Vhodné pro rodiny s dětmi i pro dvojice.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Orion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Orion

Hotel Orion se nachází 200 m od písečné pláže, 6km od historického města Rethymna a 80 km od letiště v Heraklionu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC, fén), klimatizaci zdarma a jsou vybaveny SAT/TV, lednicí, trezorem. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení hotelu Orion

Recepce, coctail bar, vnitřní a venkovní restaurace, TV místnost, snack bar, venkovní bazén se sluneční terasou, lehátka a slunečníky zdarma, dětské hřiště, herna, stolní tenis. Hotel pořádá večerní programy, je zde nákupní centrum s obchody.

Doporučení

Pěkný v hotel Orion v nádherné zahradě nabízí svým hostům moderní ubytování,ale zachovává si tradiční řeckou atmosféru, kterou dokresluje příjemná obsluha. Vhodné pro rodiny s dětmi i pro dvojice.

Pláž

Písečná pláž se nachází 200 m od hotelu Orion. Vodní sporty za poplatek.

Stravování

Dle zájezdů, možno i  all inclusive. Snídaně 7.30–9.45, obědy 12.30–14.30 a večeře 19.00–21.00 formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, občerstvení během dne.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.