Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dolphin Bay

Jednoduchý hotel Doplhin Bay zaujme především klienty z řad mladých párů či skupinek, vyhledávajících ubytování v blízkosti pláže a současně v dosahu zábavy a vyžití. Hotel se nachází v živém centru letoviska Hersonissos s mnoha tavernami, bary, diskotékami, obchůdky a kluby.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dolphin Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Dolphin Bay

Velmi jednoduchý a levný městský malý hotel se nachází u živého centra letoviska Hersonissos, kde jsou různé bary, noční kluby, restaurace, obchody, taverny, kafeterie, atd. Písčitá pláž je vzdálena od hotelu cca 15 minut chůze. Tento hotel doporučujeme mladým lidem, kteří chtějí jednoduché ubytování blízko denní i noční zábavy (400 m). Vhledem k tomu, že v hotelu i okolo bazénu je mnoho schodů a navíc se nachází v rušné části, není tento hotel vhodný pro rodiny s dětmi a starší lidi! Jedná se o lowcost zájezd pro mladé lidi, kteří upřednostňují zábavu před komfortem ubytování.

Vybavení hotelu Dolphin Bay

Recepce, safe (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), snídaňová místnost, snack bar, pool-bar, menší bazén se sluneční teráskou.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v menších, velmi jednoduše zařízených pokojích pro 2 osoby nebo ve studiích pro 2 - 3 osoby. Mají vlastní soc. zařízení, chladničku (za poplatek), klimatizaci (za poplatek),telefon, balkon nebo terasu. Studia mají navíc malý kuchyňský kout jen se základním vybavením na přípravu nápojů.

Stravování

Dle CK. Jednoduchý All inclusive light.

Pláž a plážový servis

Kamenná cca 50 m od hotelu, písečná cca 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Vodní sporty na okolních plážích (za poplatek), noční a denní zábava v okolí hotelu.

Služby za poplatek

Internetový koutek, Wi-fi, klimatizace.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.