Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bali Blue Bay

Hotel Bali Blue Bay byl postaven nad nejkrásnější zátokou v Bali na Krétě a otevřen v létě 2004. Jeho výhodná poloha jen 250 m od centra letoviska Bali a 100m od písečné pláže ho řadí mezi ty nejoblíbenější. Hotel Bali Blue Bay má recepci, bar a terasu s nádherným výhledem na moře a letovisko, kde se podávají snídaně. Na střeše hotelu se nachází bazén se sluneční terasou, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bali Blue Bay , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Bali Blue Bay

Hotel Bali Blue Bay byl postaven nad nejkrásnější zátokou v Bali a otevřen v létě 2004. Jeho výhodná poloha jen 250 m od centra letoviska Bali a 100m od písečné pláže ho řadí mezi ty nejoblíbenější.

Stravování

Snídaně. Rozšířené kontinentální se podávají v hotelu formou bufetu.

Ubytování

V hotelu Bali Blue Bay jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s balkonem a možností až dvou přistýlek. Většina pokojů má výhled na moře a nový nábytek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha,WC), klimatizaci zdarma, lednici a TV.

Vybavení

Hotel Bali Blue Bay má recepci, bar a terasu s nádherným výhledem na moře a letovisko, kde se podávají snídaně. Na střeše hotelu se nachází bazén se sluneční terasou, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.

Doporučení

Hotel Bali Blue Bay je vhodný pro strávení romantické dovolené. Nejkrásnější výhled v Bali na zátoku s přístavem.

Pláž u Bali Blue Bay

Hotel se nachází přímo nad malými romantickými plážemi vdálenými od hotelu 100 m, větší pláž je vzdálena 200 m. Pláže u Bali jsou písečné s pozvolným vstupem do moře. Na nejbližší pláž vede cesta z kopce nebo po schodech. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži jsou za poplatek.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.