Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paleochora vily

Komplex 3 vil se nachází přímo u oblázkové pláže Grammeno na jihozápadní Krétě na okraji vesničky Koundouras, která je vzdálena asi 500 m a kde jsou nejbližší taverny a mini market. Na písčitou pláž je to pouze 250 m. Letovisko Paleochora leží asi 4 km od vily. Vily Paleochora nabízí ubytování přímo u pláže, klidnou polohu, dobrou dostupnost taveren a obchodu a výhodnou cenu. Vzdálenost od Paleochory: cca 4 km. Vzdálenost od oblázkové pláže: cca 20 - 60 m. Vzdálenost od písčité pláže: cca 250 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paleochora vily, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Paleochora:

Komplex 3 vil se nachází přímo u oblázkové pláže Grammeno na okraji vesničky Koundouras, která je vzdálena asi 500 m a kde jsou nejbližší taverny a mini market. Na písčitou pláž je to pouze 250 m. Letovisko Paleochora leží asi 4 km od vily.

Ubytování ve vilách Paleochora:

Každá z vil nabízí ubytování až pro 5 osob. Vily jsou postaveny v klasickém krétském venkovském stylu v pěkně udržované zahradě, celý komplex je uzavřen ploty a zídkami. V přízemí vily se nachází velká obývací místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelnou, krbem, TV a pohovkou (5. lůžko). Vedle této místnosti je 2lůžková ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). Z obývací místnosti se vychází na zastíněnou terasu s výhledem na moře. V 1. patře vily je druhá 2lůžková ložnice s manželským lůžkem a koupelnou (sprcha, toaleta) a terasou s krásným výhledem na moře.

Hodnocení:

Vily Paleochora nabízí ubytování přímo u pláže, klidnou polohu, dobrou dostupnost taveren a obchodu a výhodnou cenu. Vzdálenost od Paleochory: cca 4 km. Vzdálenost od oblázkové pláže: cca 20 - 60 m. Vzdálenost od písčité pláže: cca 250 m.

Kapacita vily

až 5 lůžek, dle zájezdu vlastní stravování

Aktuální popis od CK

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 0,50 za pokoj a noc pro studia/apartmány všech kategorií Poplatek je účtován za pokoj, nikoliv za osobu a platí se na...

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.