Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eliros

Luxusní hotelový resort Eliros, postavený v moderním krétském stylu a v roce 2009 po celkové rekonstrukci, se nachází přímo u písečné pláže letoviska Kavros na severním pobřeží ostrova Kréta mezi městy Rethymno a Chania, asi 15 minut autem od Rethymna.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eliros, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Eliros

Luxusní hotelový resort Eliros postavený v moderním krétském stylu a v roce 2009 po celkové rekonstrukci se nachází přímo u písečné pláže na severním pobřeží mezi městy Rethymno a Chania, asi 15 minut autem od Rethymna.

Popis hotelu

V hotelu naleznete restauraci, bar s výhledem na moře, bar na pláži, bazén, dětský bazén, jacuzzi, vířivku, masáže a saunu, snack bar a taverna na pláži, obchod se suvenýry, dětské hřiště a hernu, služby prádelny, slunečníky a lehátka na pláži i u bazénu. Tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty včetně potápění a vodního póla na vyžádání. Večerní kulturní programy.

Strava

Dle zájezdu, polopenze. All inclusive za příplatek.

Pláž

Krásná písečná pozvolna se svažující do moře s lehátky a slunečníky. Možnost zapůjčení ručníků na pláž a k bazénu.

Názor CK

Hotel Eliros je oblíbený a kvalitní hotel za přijatelnou cenu. Doporučujeme včasnou rezervaci!

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Kréta / Kavros. Hotel se nachází 4 kilometry od centra rybářské vesničky Georgioupolis, na krásné a nejdelší písečné pláži Kréty, která je...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.