Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eri Studios

Rodinný menší komplex se studii Eri se nachází na ostrově Kréta v blízkosti pláže v letovisku Stalis, 100 m od nejbližších obchodů, barů, restaurací a taveren a asi 30 km od letiště v Heraklionu. Není odtud daleko do měst Hersonissos nebo Malia. Pláž je od hotelu oddělena místní komunikací. V blízkosti studií je zastávka autobusu.  Hotel Eri Studios nabízí dvoulůžková studia. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, trezorem, vybavenou kuchyňkou s lednicí, konvicí a vařičem a balkónem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eri Studios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studia Eri - poloha

Rodinný menší komplex se studii Eri se nachází v blízkosti pláže v letovisku Stalis, 100 m od nejbližších obchodů, barů, restaurací a taveren a asi 30 km od letiště v Heraklionu. Není odtud daleko do měst Hersonissos nebo Malia. Pláž je od hotelu oddělena místní komunikací. V blízkosti studií je zastávka autobusu.

Ubytování

Hotel Eri Studios nabízí dvoulůžková studia. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, trezorem, vybavenou kuchyňkou s lednicí, konvicí a vařičem a balkónem.

Vybavení studií Eri

recepce, internetový kout, bar se SAT TV, bazén, kulečník.

Pláž:

Eri Studios jsou cca 100 m od písčité pláže

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor, internet, kulečník.

Stravování :

bez stravy

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.