Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bali Village

Bali Village je příjemný a nově zrekonstruovaný hotelový komplex a nachází se v srdci rybářské vesničky Bali na Krétě. Leží ve svahu v klidnějším prostředí, přímo nad areálem sesterského hotelu Bali Beach, který je hned přes silnici a kde klienti využívají společných služeb. Upozorňujeme, že na menší písčitou pláž s oblázky a pozvolným vstupem se dostanete po dlouhém schodišti, protože celý areál leží ve svahu. Nedaleko hotelu Bali Village se nacházejí restaurace, taverny, obchody s potravinami i suvenýry, pekárna. Zastávka turistického minivláčku, který jezdí okruh po Bali a okolí, je cca 50 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bali Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Bali Village

Bali Village je příjemný a nově zrekonstruovaný hotelový komplex a nachází se v srdci rybářské vesničky Bali. Leží ve svahu v klidnějším prostředí, přímo nad areálem sesterského hotelu Bali Beach, který je hned přes silnici a kde klienti využívají společných služeb. Upozorňujeme, že na menší písčitou pláž s oblázky a pozvolným vstupem se dostanete po dlouhém schodišti, protože celý areál leží ve svahu. Nedaleko hotelu Bali Village se nacházejí restaurace, taverny, obchody s potravinami i suvenýry, pekárna. Zastávka turistického minivláčku, který jezdí okruh po Bali a okolí, je cca 50 m od hotelu a stojí cca 5€/osoba. Za cca 2€ jezdí tento vláček na autobusovou zastávku, která je cca 2 km od hotelu.

Kapacita

Hotelový areál Bali Village, který tvoři 10 bloků budov, nabízí celkem 63 pokojů (2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo pokoje pro rodiny s možností dvou přistýlek), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a rádiem, chladničkou a balkónem nebo terasou s větším či menším výhledem na moře, letovisko a hory. Většina pokojů v Bali Village má výhled na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 19€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, internet (za poplatek cca 1€/15 minut), vnitřní bar, společenská místnost s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, restaurace, bar a snack u bazénu s TV se satelitním příjmem, bar a restaurace na pláži (nabídka v zařízeních na pláži není součástí all inclusive programu), masážní křeslo (za poplatek cca 2€/5 minut), možnost masáží (za poplatek cca 30€), zahrada.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz. popis).

All inclusive

- Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hotelové restauraci (snídaně od 07:30 – 09:30 hodin, obědy od 12:30 – 14:30 hodin, večeře od 19:00 – 21:00 hodin). Během obědů a večeří neomezená konzumace nealkoholických nápojů, místního piva a místního vína - Lehké občerstvení formou snacků od 11:00 – 15:30 hodin - Zmrzlinu pro děti od 12:00 – 15:30 hodin - Kávu (filtrovaná), čaj a sušenky nebo koláč od 15:30 – 17:00 hodin - Nealkoholické (cola, orange, limonáda, voda, soda, ovocné šťávy a džusy) a alkoholické nápoje (místní výroba - víno, pivo, ouzo, rakie, brandy, vodka, rum, tequila, míchané nápoje a koktejly) od 10:30 – 23:00 hodin

Sport a zábava v Bali Village

dva bazény, dětský bazén a dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 7€/set/den), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra).

Hlavní výhody

3 hlavní výhody hotelu Bali Village: výhodná cena, hezký výhled do krajiny, hezká pláž a moře.

Web

Bali Village

Aktuální popis od CK

PolohaPříjemný, zrenovovaný hotelový komplex se nachází v srdci rybářské vesničky Bali. Leží ve svahu v klidnějším prostředí, přímo nad areálem sesterského...

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 1,50 za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely Poplatek je účtován za pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.Cena...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.