Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Europa - studia / apartmány

Vilky Europa stojí přímo na písečné pláži v klidném prostředí a jsou obklopeny udržovanou zahradou s květinami, trávníkem, stromky a bazénem. Do centra městečka Paleochora se dostanete snadno asi po 5 - 10 min. pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 150 m. Oblast se nachází na jihozápadě ostrova Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Europa - studia / apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studí a apartmánů Europa:

Vilky Europa stojí přímo na písečné pláži v klidném prostředí a jsou obklopeny udržovanou zahradou s květinami, trávníkem, stromky a bazénem. Do centra městečka Paleochora se dostanete snadno asi po 5 - 10 min. pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 150 m.

Ubytování:

Velmi dobře vedený apartmánový hotel Europa má pěkně zařízená studia a apartmány buď v přízemí nebo v 1. patře. Některá studia a apartmány mají přímý nebo boční výhled na moře, některá výhled do zahrad. Studia mají 2 lůžka, apartmány pak 1 ložnici se 2 lůžky a obývací kuchyň s 1 - 2 rozkládacími gauči. Studia a apartmány mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, klimatizaci a sejf (pouze apartmány v přízemí - v ceně). U bazénu (jediného v Paleochoře) jsou lehátka a slunečníky zdarma. Majitelé vilek Europa provozují malý plážový bar.

Stravování:

Doporučujeme dokoupení snídaní, které se podávají v plážovém baru. Možnost dokoupení snídaní (v ubytování) a večeří (taverna Odyssea).

Hodnocení:

Velmi příjemné a kvalitní ubytování s vynikající polohou v bezprostřední blízkosti pláže a s velmi dobrým dosahem centra Paleochory. Vzdálenost od písečné pláže: cca 10 - 15 m. Vzdálenost od centra městečka: cca 450 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Chania - Praha včetně poplatků poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci 10x nebo 11x ubytování, stravu dle...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.