Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Filion Resort & Spa

Hotel Filion Resort & Spa je nový hotelový komplex obklopený olivovníky a vonícími květinami a nachází se na ostrově Kréta nedaleko městečka Bali, 30 km od města Rethymno a cca 45 km od letiště v Heraklionu. Od hotelu jezdí za poplatek každý den mini bus na atraktivní pláže a vláček do centra města.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Filion Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Filion Resort & Spa

Hotel Filion Resort & Spa je nový hotelový komplex obklopený olivovníky a vonícími květinami a nachází se nedaleko městečka Bali, 30 km od města Rethymno a cca 45 km od letiště v Heraklionu. Od hotelu jezdí za poplatek každý den mini bus na atraktivní pláže a vláček do centra města.

Vybavení:

Recepce, konferenční místnosti, restaurace, snack & cocktail bar, a la carte restaurace a bar Lithos, 3 bazény, 1 krytý bazén, herna s kulečníkem a stolním tenisem, tenisový kurt, basketbal, speciální jídlo na vyžádání, čistírna, wellness lázně (jacuzzi, masáže, krytý bazén, kadeřnictví, manikúra, sauna, parní lázeň).

Ubytování v hoetlu Filion Resort & Spa

Hotel Filion Resort & Spa nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, na vyžádání rodinné pokoje se 2 přistýlkami a vily se soukromým bazénem až pro 6 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, TV, telefonem, trezorem, mini barem a balkónem nebo terasou. Vily jsou kamenné a nabízejí soukromý bazén, terasu a zahradu s BBQ, soukromý vchod, obývací pokoj s krbem, 2 oddělené ložnice a 2 koupelny.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezory, klimatizace, kulečník, tenis, lázně.

Pro děti:

Hotel Filion Resort & Spa nabízí 2 dětské bazény, dětské hřiště, hlídání dětí na je na vyžádání za poplatek.

Pláž:

Hotel Filion Resort & Spa se nachází cca 1800 m od písčito-oblázkové pláže. Na pláž je z hotelu odvoz hotelovým vláčkem.

Stravování :

Dle CK, polopenze, Snídaně: bufetové Večeře: bufetové

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.