Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ilatia

Nový příjemný hotel Ilatia s rozlehlou zahradou a celkem 30 pokoji se nachází na ostrově Kréta v příjemném letovisku Pigianos Kampos, které leží 9 km východně od Rethymna, kam je dobré autobusové spojení, a 200m od poměrně rušného letoviska Adele . Vzdálenost od moře 50m a od pláže 150m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ilatia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ilatia

Nový příjemný hotel Ilatia s rozlehlou zahradou a celkem 30 pokoji se nachází v příjemném letovisku Pigianos Kampos, které leží 9 km východně od Rethymna, kam je dobré autobusové spojení, a 200m od poměrně rušného letoviska Adele . Vzdálenost od moře 50m a od pláže 150m.

Vybavení

K vybavení hotelu Ilatia patří recepce, restaurace, bazén s lehátky a slunečníky, velký dětský bazén, bar u bazénu, snack bar, hřiště pro děti, společenská místnost. Za poplatek internet, billiard, video hry, prádelna. Pro své hosty pořádá hotel večerní programy.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje – studia s možností až 2 přistýlek, mají vlastní koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout se základním nádobím, ledničku, telefon, TV, trezor, klimatizaci, balkon.

Strava

Dle zájezdu, All inclusive. Snídaně 07:30 – 09:30, obědy 13:00 – 14:30 a večeře 18:30 – 21:00 formou bufetu v hotelové restauraci. Nápoje místní nealko a alkoholické (víno, točené pivo, Ouzo, Raki, brandy, koktail dne) k dispozici 10:30 – 22:45 u barů. Zmrzlina 10:30-21:00 a sendviče 10:30-17:45.

Pláž

Písečná s pozvolným vstupem do moře je od hotelu Ilatia vzdálena 150 m. Pro vstup do moře doporučujeme obuv do vody, jelikož při břehu je kamenité dno (kamenná deska, která přechází po několika metrech na písek). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.