Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Galini Beach

Hotel Galini Beach se nachází na ostrově Kréta v letovisku Agia Marina přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Této pláži s křišťálovou vodou byla udělena Modrá Vlajka. K dispozici je místní autobusová linka do města Chania, stejně tak i na východ území Chania. Hotel Galini Beach je vhodný pro všechny věkové skupiny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Galini Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis a poloha hotelu Galini Beach

Hotel Galini Beach se nachází přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Této pláži s křištˇálovou vodou byla udělena Modrá Vlajka. K dispozici je místní autobusová linka do města Chania, stejně tak i na východ území Chania. Hotel Galini Beach je vhodný pro všechny věkové skupiny.

  • centrum letoviska cca 250 m
  • město Chania cca 8 km
  • letiště cca 20 km

Ubytování v hotelu Galini Beach

studia pro 2 os./možnost přistýlky;apartmán pro 5 osob;TV, telefon, vlastní sociální zařízení;kuch. kout (lednice a vařič);rádio;klimatizace; balkon/terasa;

Stravování

Možno ALL INCLUSIVE- jednodušší snídaně lze čerpat přímo v hotelu Galini Beach, obědy a večeře formou bufetu v hotelu Galini Sea View*****, vzdáleném cca 300 m (možnost použít hotel. pick-up) nebo je možné chodit i na snídaně formou bohatého bufetu do hotelu Galini Sea View;snídaně 7.00 - 10.30 hod.;oběd 12.30 - 14.30 hod.;večeře 18.30 - 21.30 hod.;neomezenou konzumaci alko a nealko nápojů místní výroby po celý den 11.00 - 23.00 hod.

Služby, sport a zábava

recepce;internetový koutek;kulečník ;hotelová restaurace ;pool bar;snack bar- kavárna;sladkovodní venkovní bazén ;dětský bazén ;lehátka a slunečníky na pláži zdarma;Sport a zábava;vodní sporty na pláži;plážový volejbal ;možnost využívat posilovnu v htl. Galini Sea view;surfování, organizované potápění;noční život v Chanii

Proč právě tento objekt

  • dobrá poloha
  • možnost ALL INCLUSIVE
  • přímo u pláže s pozvolným vstupem
  • vhodné pro všechny věkové kategorie

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.