Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Galini - studia

Na nábřeží jihozápadní Kréty, nedaleko malého přístavu, stojí dvoupatrová vilka Galini. Je doslova vklíněna mezi ostatní domky historické části městečka Paleochora. Oblázková i písečná pláž jsou snadno dostupné. K plážím se dostanete příjemnou procházkou buď podél přístavní promenády nebo napříč městem. Asi 150 m od studií Galini je samoobsluha a pekárna.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Galini - studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Galini

Na nábřeží nedaleko malého přístavu stojí dvoupatrová vilka Galini. Je doslova vklíněna mezi ostatní domky historické části městečka Paleochora. Oblázková i písečná pláž jsou snadno dostupné. K plážím se dostanete příjemnou procházkou buď podél přístavní promenády nebo napříč městem. Asi 150 m od studií Galini je samoobsluha a pekárna.

Ubytování:

Moderně zařízená a prostorná 2lůžková a 3lůžková studia Galini jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Některá studia mají výhled na moře, jiná omezený boční výhled na moře z balkónů směřujících do úzké uličky k sousednímu domu.

Strava

dle zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Odyssea)

Hodnocení studií Galini

Studia Galini jsou moderní ubytování ve starobylém centru, kde si můžete užít romantiku a atmosféru řeckého života.

Vzdálenosti

Vzdálenost od moře: cca 30 m.

Vzdálenost od pláže: cca 400 - 450 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Karpathos - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery, 10x nebo 11x ubytování, strava dle popisu, služby zástupce TRAVEL...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.