Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zephyros

Velmi pěkný čtyřpatrový hotel, obklopený nádhernou zahradou, se nachází na ostrově Kréta přímo na pláži v centru střediska Stalida.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zephyros, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Zephyros

Velmi pěkný čtyřpatrový hotel Zephyros, obklopený nádhernou zahradou, se nachází přímo na pláži v centru střediska Stalida. V blízkosti je spousta taveren, barů a obchůdků. Vzdálenost od Heraklionu 30 km, 5 km od Chersonissos, 3 km od Malie a 30 km od Agios Nikolaos.

Pláž u hotelu Zephyros

Písečná pláž u hotelu. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu Zephyros patří vstupní hala s recepcí, výtah, TV místnost, salonek, minimarket, internet point (za poplatek), restaurace, bar, plážová taverna, velký bazén se sladkou vodou - lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, rádiem, balkonem, lednicí, klimatizací (za poplatek). Trezory jsou k dispozici na recepci (za poplatek).

Stravování

Dle zájezdu, obvykle polopenze je podávána v hotelové restauraci bufetovým způsobem.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.