Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Georgioupolis Resort

Menší hotel rodinného typu,  Georgioupolis  Resort se nachází na velmi pěkném místě, poblíž oblíbeného stejnojmenného letoviska. Celý areál s výhledem na pobřeží a pohoří Lefka Ori se nachází v pěstěné zahradě a skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů. Nejbližší písečná pláž je vzdálená asi 200 metrů. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, včetně rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Georgioupolis Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Georgioupolis Resort

Georgioupolis Resort je malý rodinný hotel nacházející se na severozápadě Kréty cca 3 km od letoviska Georgioupolis. Leží na malebném místě s výhledem na známé pohoří "Lefka Ori" na straně jedné a na křišťálově čisté moře na straně druhé. Skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů. Je obklopen zahradou s exotickými květinami a palmami. Každých 30 minut od 10:00-18:00 h. jezdí od hotelu na pláž a k plážovému baru (cca 200 m) hotelový minibus. Hoteloví hosté tady mají 30% slevu na občerstvení.

Vybavení hotelu Georgiopoulis

Recepce restaurace, dětské zázemí bazén s tobogánem pro dospělé, 2 dětské bazény a malý aquapark baby club a venkovní dětské hřiště hlídání dětí za poplatek animační programy během celého dne i večera - 2x týdně plážová party, 1x řecký večer s živou hudbou, 1x filmový večer stolní tenis, biliard, basketbal, tenis, plážový volejbal a fotbal, šipky vodní sporty za poplatek 1x za týden tématický večer v restauraci a kuchařská show.

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, individuální klimatizace, lednička, TV/SAT, wifi internet, telefon, vysoušeč vlasů, trezor za poplatek, balkon. Možnost 2 přistýlek. Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma. K dispozici jsou také rodinné pokoje a mezonety, ceny a dostupnost na vyžádání.

Pláž

Cca 200 m od písečné pláže.

Stravování

Dle CK, all inclusive standard - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Během celého dne občerstvení, nealkoholické nápoje, víno a místní alkoholické nápoje, v odpoledních hodinách (14:00 -18:00) sladkosti a zmrzlina pro děti, večerní snack do 24 h.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Kréta / Georgioupolis. Tento rozsáhlý hotelový komplex se nachází necelé tři kilometry od letoviska Georgioupolis a pouze 500 metrů od...

Poloha- Nákupní možnosti, bary cca 700 m - Letiště Chania cca 50 km Pláž- Písčitá pláž leží cca 250 m - Oddělena místní komunikací, možnost využít podchod -...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.