Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gorgona

Tento velmi oblíbený rodinný hotel se se nachází 600 m od centra letoviska Bali na Krétě, 45 km od Heraklionu a od písečné pláže je vzdálen jen 50 m. Tento velmi oblíbený rodinný hotel se se nachází 600 m od centra letoviska Bali, 45 km od Heraklionu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gorgona, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gorgona

Tento velmi oblíbený rodinný hotel se se nachází 600 m od centra letoviska Bali, 45 km od Heraklionu a od písečné pláže je vzdálen jen 50 m.

Stravování

Polopenze. Snídaně kontinentální rozšířené podávané formou bufetu v hotelové taverně, večeře formou servírovaného menu (salát, hlavní jídlo,dezert/ovoce).

Ubytování v hotelu Gorgona

Všechny pokoje s balkonem a některé s možností až dvou přistýlek mají standardní nábytek, vlastní sociální zařízení(WC,sprcha).

Vybavení

Tento velmi oblíbený rodinný hotel se se nachází 600 m od centra letoviska Bali, 45 km od Heraklionu a od písečné pláže je vzdálen jen 50 m.

Doporučení

Gorgona je hotel s velmi příjemnou rodinnou atmosférou a stálou klientelou.

Pláž

Hotel Gorgona je vzdálen 50 m od písečné pláže, která je vhodná svým vstupem do moře i pro rodiny s malými dětmi. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.