Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gouves Park

Hotelový komplex sestávající z hlavní hotelové budovy a několika dalších dvoupatrových bloků, je vystavěn na klidném místě na Krétě ve středisku Gouves. Centrum střediska s několika obchůdky, restauracemi či tavernami je vzdáleno cca 700 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gouves Park, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha kompelxu Gouves Park

Hotelový komplex Gouves Park sestávající z hlavní hotelové budovy a několika dalších dvoupatrových bloků, je vystavěn na klidném místě ve středisku Gouves. Centrum střediska s několika obchůdky, restauracemi či tavernami je vzdáleno cca 700 m.

Pláž

Písečná pláž s oblázky je od hotelové recepce vzdálena cca 400 m, od našich pokojů cca 300 m, přístup přes lokální komunikaci. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace s terasou, na které jsou podávány snídaně, dva snack bary, lobby bar, minimarket, konferenční místnost, tři bazény s terasou na opalování, kde jsou k dispozici slunečníky a lehátka zdarma, dětský bazén, internet point (za poplatek).

Vybavení pokojů v Gouves Park

Dle CK - pokoje jsou umístěny výhradně v nově vystavěné dvoupatrové budově s výtahem, která má celkem 33 pokojů. Tato budova se nachází ve spodní části areálu, od recepce je vzdálena cca 100 m. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, klimatizací, televizí s plochou obrazovkou, trezorem (za popl.) a balkonem nebo terasou. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, které jsou umístěny v přízemí a v prvním patře. Dále hotel Gouves Park nabízí pokoje se sdíleným bazénem, jedná se o dvoulůžkové pokoje, které jsou umístěny v přízemí a z terasy mají přístup k menšímu bazénu, který je společný pro pět těchto pokojů. Mezonety, prostorné patrové pokoje pro 4 osoby jsou vybaveny dvěma oddělenými lůžky ve spodní místnosti a manželským lůžkem umístěným v horní místnosti. Tyto pokoje jsou situovány ve druhém patře.

Stravování

Dle zájezdu, možnost All inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje domácí (řecké) výroby. Káva se podává pouze u snídaně a v baru Artemis v určitou hodinu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.