Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iliana studio

Hotel Iliana studio se nachází v příjemném menším letovisku Panormo na Krétě, které je vzdáleno 55 km od města Heraklion a 22 km od města Rethymno. Toto letovisko je známé svojí tradiční přátelskou řeckou atmosférou. Nedaleko od hotelu se nachází taverny. Písečná pláž je vzdálena 200m od hotelu. Hotel s rodinnou atmosférou disponuje menší vstupní halou s recepcí. Součástí hotelu je venkovní bazén, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma, bar a místnost, kde se podávají snídaně.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iliana studio, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha objektu Iliana studio

Hotel Iliana studio se nachází v příjemném menším letovisku Panormo, které je vzdáleno 55 km od města Heraklion a 22 km od města Rethymno. Toto letovisko je známé svojí tradiční přátelskou řeckou atmosférou. Nedaleko od hotelu se nachází taverny. Písečná pláž je vzdálena 200m od hotelu.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování v Iliana studiu

V hotelu jsou studia (2–3 osoby)a apartmány (2–4 osoby) s balkonem nebo terasou. Vše vkusně a účelně zařízeno. Ve vybavení nechybí vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace zdarma, kuchyňský kout s lednicí a základním nádobím.

Vybavení

Hotel s rodinnou atmosférou disponuje menší vstupní halou s recepcí. Součástí hotelu je venkovní bazén, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma, bar a místnost, kde se podávají snídaně.

Doporučení

Vhodné pro strávení klidné dovolené s tradiční řeckou atmosférou.

Pláž u Iliana studia

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena 200 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.