Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Imperial Studios

Příjemný rodinný hotel Imperial Studios disponující studii a apartmány se nachází v klidné lokalitě letoviska Amoudara, 500 m od písečné pláže. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, avšak osobám s problémy s pohybovým aparátem může vzdálenost od pláže komplikovat pobyt.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Imperial Studios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Imperial Studios

Tento příjemný rodinný komplex studií a apartmánů se rozkládá v malebné zahradě s bazénem v klidné části letoviska Amoudara. Od písčité pláže označené modrou vlajkou je hotel vzdálen cca 500 m a vzhledem k jeho umístění ho nedoporučujeme osobám s pohybovými potížemi. Od letiště v Heraklionu je hotel vzdálen cca 12 km.

Vybavení Imerial Studios

Recepce, prádelna, trezory, WiFi, stolní tenis, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, bar, bar u bazénu.

Vybavení studií a apartmánů

Hotel Imperial Studios nabízí studia a apartmány až pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC, telefonem, TV, kuchyňským koutem, lednicí, klimatizací a balkonem.

Stravování

Dle CK, vlastní stravování.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.