Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Artemis

Studia jsou situována přímo na dlouhé písečné pláži, místy promíchané s kamínky, s pozvolným vstupem do moře. Leží v letovisku Makrigialos na jižní Krétě. Komplex tvoří tři samostatné budovy, každá má jiného majitele. Domy jsou obsazovány anglickými turisty a pro české a slovenské hosty je k dispozici jedna dvoupatrová budova s pokoji orientovanými k moři, což zaručuje buď zcela otevřený nebo stromy částečně ukrytý výhled na moře. Součástí areálu je i snack bar, poskytuje příjemné osvěžení během horkých letních dní, je tu také biliárový stůl a možnost využití internetu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Artemis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu a ubytování:

Studia jsou situována přímo na dlouhé písečné pláži, místy promíchané s kamínky, s pozvolným vstupem do moře. Komplex tvoří tři samostatné budovy, každá má jiného majitele. Domy jsou obsazovány anglickými turisty a pro české a slovenské hosty je k dispozici jedna dvoupatrová budova s pokoji orientovanými k moři, což zaručuje buď zcela otevřený nebo stromy částečně ukrytý výhled na moře. Součástí areálu je i snack bar, poskytuje příjemné osvěžení během horkých letních dní, je tu také biliárový stůl a možnost využití internetu. Ubytování je v jednoduchých studiích pro 2-3 osoby (v některých studiích možnost přistýlky pro 4. osobu) s kuchyňským koutem se základním vybavením, koupelnou/WC. Možnost klimatizace za příplatek. Hosté ve studiích na přízemí mají doslova jeden skok z terasy do písku na pláži. Příjemný chládek poskytuje zahrada s fontánou.

Kapacita:

25 studií a apartmánů

Doporučení pro Artemis 

Studia Artemis jsou v naší nabídce již několik let a mnoho klientů si je natolik oblíbilo, že se sem rádi každoročně vracejí.

Aktuální popis od CK

Popis zájezduV oblíbeném středisku Makris Gialos, přímo na nádherné písečné pláži promíchané s kamínky a pozvolným vstupem do moře najdete suity Artemis....

Popis zájezduV oblíbeném Makris Gialos, přímo na dlouhé písečné pláži promíchané s oblázky a pozvolným vstupem do moře, najdete studia Artemis. Komplex tvoří...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.