Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kristalli Studia

Rodinný hotel s apartmány a studii Kristalli, skládající se z několika budov, se nachází na ostrově Kréta v letovisku Malia, nedaleko centra, 10 min chůze od restaurací, barů a obchodů, 26 km od města Agios Nikolaos a 30 km od letiště v Heraklionu. U hlavní silnice, cca 5 min chůze, je zastávka autobusu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kristalli Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kristalli Studia:

Rodinný hotel s apartmány a studii Kristalli, skládající se z několika budov, se nachází v letovisku Malia, nedaleko centra, 10 min chůze od restaurací, barů a obchodů, 26 km od města Agios Nikolaos a 30 km od letiště v Heraklionu. U hlavní silnice, cca 5 min chůze, je zastávka autobusu.

Ubytování :

Hotel Kristalli studia nabízí dvoulůžková studia. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, vybavenou kuchyňkou, LCD SAT TV, trezorem a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2

Vybavení:

recepce, směnárna, internetový kout, wi fi, SAT TV, snack bar, bazén, kulečník.

Pláž:

Hotel Kristalli studia je cca 10 min chůze od písčito-oblázkové pláže

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, internet, klimatizace, trezor.

Stravování :

bez stravy

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.